Top
 
 

17. Roberts Spručs

Izglītība

Rīgas Stradiņa universitāte, ārsts anesteziologs – reanimatologs, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts.

Darba gaitas

Šobrīd strādā Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā ārsta anesteziologa – reanimatologa specialitātē. Strādā arī veselības aprūpes tehnoloģisko procesu un attīstības projektu plānošanas direktora amatā uzņēmumā “RS Grupa”. Ir iegūts ieskats valsts pārvaldes politiskās vadības norisēs, ieņemot Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāra amatu. Ir praktiskā darba pieredze ārstēšanas un aprūpes procesu vadīšanā strādājot par galvenā ārsta vietnieku Rīgas domes ambulatorās veselības aprūpes uzņēmumā “Rīgas veselības centrs”. Vadījis P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīnas centru, kur ieguva pieredzi, kā organizēt un risināt Rīgas iedzīvotāju veselības un sociālās aizsardzības jautājumus neatliekamās un dzīves kvalitāti ietekmējošās situācijās.

Politiskā darbība

Esmu iepriekš piedalījies politiskas partijas darbā. Izstājos, jo mana pārliecība par dibinātās partijas sākotnējo uzstādījumu un vērtību saglabāšanu, kā arī redzējums par vēlēšanu programmas solījumu īstenošanas praktisko norisi, būtiski atšķirās no partijas deputātu un ministru vienpersonīgi un arī ārējās ietekmes rezultātā pieņemtiem lēmumiem, darbībām un bezdarbību. Šobrīd neesmu nevienas politiskās partijas biedrs.

Motivācija

Vēlos būt Rīgas domes deputāts, lai ar savu praktiskā darba pieredzi veicinātu un ietekmētu pārdomātu lēmumu pieņemšanu attiecībā uz veselības un sociālās aizsardzības jautājumu risināšanu, lai visu vecumu iedzīvotāji Rīgā varētu saņemt viņu individuālajām vajadzībām atbilstošu un koordinētu veselības aprūpi, veselības profilakses programmas, medicīnisko rehabilitāciju un paliatīvo aprūpi. Uzskatu, ka ir jāuzlabo Rīgas domes veselības aprūpes kapitālsabiedrību savstarpējā sadarbība, apvienojot tās, lai mēs – Rīgas iedzīvotāji saņemtu pieejamus un kvalitatīvus pakalpojumu mūsu veselības veicināšanai un sociālajai drošībai. Ir jāuzlabo bērnudārzu pieejamība, it īpaši bērniem no 5 gadu vecuma, un Rīgas skolām ir jābūt ar augstākā līmeņa izglītības kvalitāti. Ielu brauktuvēm un ietvēm Rīgā ir jābūt gludām un bez bedrēm. Un māju iekšpagalmiem ir jābūt labiekārtotiem.

Vēlies uzzināt ko vēl mēs paveiksim Rīgā?