Top
 
 

39. Madara Lauga

Izglītība

Āgenskalna Valsts ģimnāzijā, Rīgas Stradiņa Universitāte,  studiju programma “Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas”, sociālo zinātņu bakalaura grāds politikas zinātnē. Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā “RISEBA”, maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā, saņemta atzinība par izcili izstrādātu diplomdarbu uzņēmuma stratēģijas izstrādē.

Studiju laikā gūta arī starptautiska pieredze ERASMUS ietvaros studējot Trīres Universitātē Vācijā, kā arī AIESEC ietvaros izejot industriālo projektu vadības praksi Peru, Dienvidamerikā.

Apgūta izaugsmes veicinātāja profesija (ICF akreditēta) programmā “Koučinga Māksla un Zinātne”, papildus iegūts Erickson Coaching International sertifikāts ”Apzinātības Māksla un Zinātne”, Kā arī Coaching and Mentoring International “Komandu koučinga pamati”.

Darba pieredze

Pieredze biznesa vadībā, vadījusi vairākus uzņēmumus, tai skaitā StartUp. Līdzšinējā pieredze darbā ar dažādu jomu uzņēmumiem – būvniecības, inženierzinātņu, ražošanas, zinātniskās pētniecības, apmācību un IT jomā, gan arī valsts pārvaldē.
SIA “ELVA Baltic”, sadarbības un izaugsmes veicinātāja
SIA “MasterLead”, valdes locekle un starptautiski sertificēts izaugsmes treneris.
Pieredze valsts sektorā LR Vides Ministrijā kā vecākajam administratoram, kā arī uzņēmējdarbības vidē būvniecības nozarē, kur izdevies sevi pierādīt un strādāt vairākās vadošās lomās, tai skaitā, metālizstrādājumu ražošanas uzņēmumā SIA “BAMTEC BALTICS” valdes locekļa amatā , būvkonstrukciju projektēšanas uzņēmuma SIA “Baltic International Construction Partnership” (BICP) valdes locekļa amatā.

Cilvēks izaugsmes procesā ar degsmi strādāt pie jēgpilnām lietām nobriedušā sabiedrībā. Detalizētāka informācija par līdzšinējo pieredzi un izglītību atrodama arī LinkedIn profilā: Madara Lauga LinkedIn

Sabiedriskā darbība

Līdzdarbojas Rīgas Koučinga Skolā (oficiālais Erickson Coaching International pārstāvis Latvijā) kā kurators programmas “Koučings darba vietā” pavasara plūsmām.
Kā koučs līdzdarbojusies Junior Achievement Latvia, atbalstot jaunos līderus uzņēmējdarbības un sociālo projektu realizēšanā.

Motivācijas vēstījums

Mana stihija ir vadīt un organizēt, stiprā puse ir dabiska spēja virzīties uz pozitīvu rezultātu sarežģītu problēmu situāciju risināšanā pārrunu ietvaros starp dažāda spektra profesionāļiem ar ļoti atšķirīgiem saskarsmes stiliem un komunikācijas spējām, tādējādi panākot labāko iespējamo rezultātu iesaistītajām pusēm. Esmu rīcības cilvēks un patīk konkrēti redzami rezultāti.
Es iestājos par atbildīgu un apzinātu dzīves veidu, darot visu pamatīgi, pieņemot lēmumus un veidojot savu nākotni ilgtermiņā maniem pašas bērniem un mūsu sabiedrībai kopumā.

Vēlies uzzināt ko vēl mēs paveiksim Rīgā?