Top
 
 

47. Kristīne Kalniņa

Izglītība

Kristīne Kalniņa 1998. gadā absolvējusi Valmieras Viestura vidusskolu. Otrā līmeņa profesionālā augstāko izglītību pedagoģijā kā vizuālās mākslas un mākslas vēstures skolotāja, ir ieguvusi 2003. gadā Latvijas Universitātē. 2019. gadā apguvusi profesionālās pilnveides izglītības programmu: Projektu vadība ar Agile, Scrum, Lean, Kanban Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā “RISEBA”.

Darba pieredze                              

Darba gaitas ir uzsākusi kā vizuālās mākslas, ētikas un datorgrafikas skolotāja un māksliniece – maketētāja laikrakstam “Izglītība un Kultūra”. Ir bijusi 11. Saeimas deputāta Romāna Naudiņa palīdze. Laika posmā no 2014.gada 23.janvāra līdz 2019.gada 23.janvārim veikusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra palīdzes pienākumus, taču kopš 2019.gada janvāra strādā Zemkopības ministrijā par ministra palīdzi.

Politiskā darbība

Kristīne ir Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) partijas atbalstītāja.

Motivācijas vēstījums

Uzskatu, ka panākumu atslēga slēpjas drosmē realizēt izvirzītos mērķus. Zinu, ka tikai esot komandā ar līdzīgi domājošiem, varam sasniegt izvirzītos mērķus. Vēlos sniegt savu ieguldījumu, aktīvi iesaistoties Latvijas galvaspilsētas attīstības jautājumu risināšanā, uzlabojot iedzīvotāju dzīves kvalitāti un pilsētvidi. Svarīgi uzlabot sabiedriskā transporta tīklu, nodrošinot rīdziniekiem ērtu un videi draudzīgu pārvietošanos; sociālo pakalpojumu pieejamību; tikpat svarīga ir parku, sporta laukumu un bērnu rotaļlaukuma sakārtošana un izveidošana.

Vēlies uzzināt ko vēl mēs paveiksim Rīgā?