Top
 
 

19. Kristaps Gulbis

Izglītība

Kopš 2018. gada studē Latvijas Universitātē Vēstures un filozofijas fakultātē, lai iegūtu bakalaura grādu vēsturē.

Darba pieredze

Sākot ar 2019. gadu kļuvis par 13. Saeimas deputāta Jāņa Iesalnieka palīgu, uzsākot darbu Latvijas Republikas Saeimā.

Sabiedriskā darbība

Jau kopš vidusskolas bijis sabiedriski aktīvs – piedalījies un atbalstījis dažādus kultūras un sabiedrības pasākumus un aktivitātes. Ikdienā, papildus citām nodarbēm, dienē Latvijas Republikas Zemessardzes Studentu bataljonā kā zemessargs.

Politiskā darbība

Par politiku sācis interesēties pusaudžu gados, 2016. gadā iestājoties Nacionālās apvienības Jaunatnes organizācijā, jau vēlāk kļūstot par tās vadītāju 2019. gadā. Turpinot aktīvi iesaistīties politikas notikumos, 2018. gadā ievēlēts par Nacionālās apvienības Rīgas nodaļas valdes locekli, bet ar 2019. gadu ir arī kļuvis par Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”—”Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” valdes locekli.

Cita informācija

Jauns, uzņēmīgs un ambiciozs, ar vēlmi vienmēr sasniegt labākos rezultātus. Brīvajā laikā patīk nodarboties ar aktīvu dzīvesveidu, fotografēšanu un apgūt jaunas lietas.

Motivācijas vēstījums

Rīgai ir jābūt vietai, kura attīstās, pilnveidojas, caur kuru nepārtraukti rit kustība dienu un nakti, pilsēta, kas iekļauj un sniedz iespēju dzīvei ikvienam, kur visi jūtas droši un vēlas palikt. Lai Rīga turpinātu dzīvot, tai nepieciešams spert soli jaunā dzīves posmā, kļūstot par modernu, inovatīvu, ilgtspējīgu pilsētu, ar kuru lepotos katrs no mums. Tādēļ man ir svarīgi būt daļai no šī pārmaiņu procesa, jo esmu dzimis Rīgā, uzaudzis Rīgā un Rīgas nākotnē ir arī mana nākotne.

Vēlies uzzināt ko vēl mēs paveiksim Rīgā?