Top
 
 

32. Jānis Arnis

Izglītība

Latvijas Universitāte, ekonomikas un vadības fakultāte,bakalaura grāds vadības zinībās un starptautiskajā biznesā (2006.).

Darba pieredze

2003. – AS “SEB banka”,  korporatīvo klientu darījumu nodrošināšanas nodaļas speciālists.
SIA “Rimi Baltic”, vadības praktikants.
2010. – Nodibinājis savu uzņēmumu “Urban Style”.
“Tele2”, biznesa klientu attiecību vadītājs.
2015. – SIA “BCH Latvia” un SIA “Creamfinance Latvia”, pārdošanas daļas vadītājs.

Politiskā darbība

Partijas “Nacionālā apvienība” biedrs (2018.).
Kandidējis 2018.gada Saeimas vēlēšanās.
No 2019.gada “Nacionālās apvienība”, Rīgas nodaļas valdes loceklis.

Cita informācija

Esmu mērķtiecīgs, uzņēmīgs, komunikabls cilvēks ar augstu atbildības sajūtu un tendenci uz rezultātu. Piemīt iniciatīva uzlabot un pilnveidot darba procesus. Piemīt analītiskā domāšana un savus lēmumus pieņemu balstoties uz savām zināšanām, loģiku un veselo saprātu.

Motivācijas vēstījums

Strādājot Rīgas domē, īpaši pievērstos ceļu infrastruktūrai un satiksmes nozarei, kur sakārtotu jautājumus, kas saistīti ar ceļu kvalitāti, to būvi un uzturēšanu. Ir svarīgi nomainīt ceļu segumu, kur tas ir kritiskā stāvoklī. Liela nozīme attīstot un uzlabojot ceļus, ņemt vērā visu satiksmes dalībnieku intereses. Tāpat ir svarīgi radīt apstākļus labākai satiksmes plūsmai, lai mazinātu sastrēgumus. Vēlos arī sakārtot Rīgas mikrorajonu jautājumu par stāvvietām, kur tās kritiski trūkst un ir jāizveido.

Otrs būtisks punkts, kam pievērstos, ir dzīvojamā fonda atjaunošana, gan renovējot vecos daudzdzīvokļu namus, gan būvējot jaunus ar pieejamiem īres dzīvokļiem. Daudzas Rīgas dzīvokļu ēkas ir ļoti sliktā stāvoklī, kuras iespējami ātrākā laika posmā ir jāatjauno, lai iedzīvotājiem nodrošinātu kvalitatīvas un drošas mājvietas.

Vēlies uzzināt ko vēl mēs paveiksim Rīgā?