Top
 
 

10. Ģirts Lapiņš

Izglītība

Rīgas komercskola (1991.-1994.).
Rīgas Ekonomikas augstskola (Stockholm School of Economics in Riga), bakalaura grāds ekonomikā un uzņēmējdarbībā (1997. -2001.).
Biznesa augstskola “Turība”, maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā (2006.-2008.)

Darba pieredze

2010. – Starptautiskā auditorkompānija “KPMG Baltics” SIA, sākotnēji strādāja revīzijas nodaļā, vēlāk vadības konsultāciju nodaļā – projektu vadītājs.
2018. – “Nacionālais veselības dienests”,  Ārstniecības pakalpojumu departamenta Pakalpojumu attīstības nodaļa, vadītājs.

Sabiedriskā darbība

2019. gada sākumā pulcēja domubiedrus un dibināja “Mežciema attīstības biedrību”, kuras primārie mērķi ir izstrādāt un īstenot pasākumus Mežciema apkaimes attīstības veicināšanā, vides un infrastruktūras pilnveidošanā un aizsardzībā, aktīvi sadarbojoties ar Mežciema apkaimes iedzīvotājiem. Šobrīd turpina pildīt biedrības valdes locekļa pienākumus un palīdz apkaimes iedzīvotājiem dažādu jautājumu risināšanā.

Politiskā darbība

2013. gadā kandidēja Rīgas domes vēlēšanās un tika ievēlēts no “Nacionālās apvienības” saraksta. Domē bija “Nacionālās apvienības” frakcijas priekšsēdētāja vietnieks. 2017. gada Rīgas domes vēlēšanās tika pārvēlēts. Primārie darbības virzieni domē bija finanšu un budžeta jautājumi, pilsētas attīstība, drošība un kārtība, kā arī kapitālsabiedrību pārvaldības jautājumi.
“Nacionālajā apvienībā” ir vairāk kā 10 gadus un šobrīd ir “Nacionālās apvienības” Rīgas nodaļas valdes loceklis.

Cita informācija

No 2010. gada līdz 2018. gadam strādāja starptautiskā auditorkompānijā “KPMG”, vadības konsultāciju nodaļā, kas deva iespēju iepazīties ar dažādiem globāliem risinājumiem un šobrīd mērķis ir šo labāko starptautisko risinājumu ieviešana Latvijas un Rīgas valsts pārvaldē. Nevajag izdomāt jaunu divriteni, kur risinājumi jau ir sevi labi pierādījuši citās valstīs.

Motivācijas vēstījums

Vēlos atdot Rīgu tās iedzīvotājiem – tie ir veloceliņi, koki un draudzīga pilsētvide. Caurspīdīgs budžets un pašvaldības iepirkumi ir svarīgi, lai nodrošinātu maksimālu konkurenci un zemas cenas. Būtiski ir uzlabot kapitālsabiedrību darbību nodrošinot to pārvaldību ar nozares profesionāļiem un apolitisku valdi. Efektīva Rīgas pārvaldība, bet pāri visam – latviska Rīga latviskai Latvijai!

Vēlies uzzināt ko vēl mēs paveiksim Rīgā?