Top
 
 

27. Ginta Vilcāne

Izglītība

Latvijas Universitāte, Juridiskā fakultāte, maģistra grāds Tiesību zinātnē ar kvalifikāciju jurists.

Darba pieredze

Sertificēta maksātnespējas procesa administratora palīgs. Strādājusi nekustamo īpašumu kompānijā SIA “Vestabalt” ar ārpustiesas parādu atgūšanas debitoru piedziņas lietām. Šobrīd maksātnespējas procesa administratore, pašnodarbināta juriste.

Sabiedriskā darbība

Biedrības “Nacionālo karavīru atbalstam”, valdes locekle.

Politiskā darbība

“Nacionālā apvienība” Jaunatnes organizācija,  vadītāja, valdes locekle (2015.-2018.) Pašreiz viņa ir Nacionālās apvienības Rīgas nodaļas valdes locekle, Revīzijas komisijas locekle.

Cita informācija

Vairāku Dziesmu un deju svētku dalībniece, gan piedaloties un dziedot ar kori, gan dejojot, Pašreiz dejo vidējās paaudzes tautas deju kolektīvā “Sidrabi”. Erudīcijas spēles “Prāta spēles” pastāvīga dalībniece un garo distanču – maratonu 42 km (pieveikti 4 maratoni) un velomaratonu dalībniece.

Motivācijas vēstījums

Rīgā šobrīd acīmredzamu un nopietnu problēmu ir tik daudz, ka atrisināt tās ātri un vienkārši nebūs iespējams. Tā kā jau labu laiku esmu diezgan daudz pētījusi SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un sekojusi līdzi tam, kā šāds pašvaldības uzņēmums nespēj, negrib un nevēlas rast dialogu ar rīdziniekiem, tad nopietni jāizvērtē tā lietderība, kardināli jāmaina komunikācija ar Rīgas iedzīvotājiem, jāatgūst uzņēmuma reputācija un uzticība. Šīs ir būtiskākās problēmas ne vienā vien Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrībā, tāpēc, ņemot vērā savu pieredzi, zināšanas un kompetenci un ticot, ka Rīgas kapitālsabiedrības var strādāt labāk, profesionālāk un ar atbildību pret rīdziniekiem, centīšos panākt labas pārvaldības principa “iedzīvināšanu” praksē, atjaunot rīdzinieku uzticību kapitālsabiedrībām panākt finanšu līdzekļu izlietojuma caurspīdīgumu, kā arī izskaust bezmērķīgu, bezjēdzīgu un pat fiktīvu līgumu slēgšanu.

Vēlies uzzināt ko vēl mēs paveiksim Rīgā?