Top
 
 

6. Dainis Locis

Izglītība

Augstākā pedagoģiskā un juridiskā izglītība. Beidzis LVU Pedagoģisko fakultāti 1988. gadā un LU Juridisko fakultāti 2003. gadā.

Darba pieredze

Strādājis Rīgas 39.vidusskolā (direktora vietnieks, skolotājs, klases audzinātājs). Strādājis par Valsts izglītības inspektoru IZM (Izglītības un zinātnes ministrija), Rīgas Domē vadījis Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komiteju. Strādājis Vidzemes priekšpilsētas valdē. Izveidojis un 15 gadus vadījis profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādi-hokeja skolu “Rīga”. Bijis vairāku VARAM ministru padomnieks. Šobrīd strādā Rīgas 96.vidusskolā par skolotāju.

Politiskā pieredze

D.Locis ir bijis LNNK biedrs no tās dibināšanas 1988.gadā. Darbojies LTF (Latvijas Tautas fronte). Piedalījies Pilsoņu komitejas darbībā.

Bijis sabiedriskās organizācijas LNNK Jaunatnes kluba dibinātājs. Darbojies Valsts valodas komisijā. Šobrīd biedrības “Mežciema attīstības biedrība” viens no dibinātājiem.

D.Locis politikā ir jau no 1988.gada sācis kā LNNK Padomes un Valdes loceklis. Vēlāk TB/LNNK un NA biedrs. Vadījis NA Rīgas nodaļu. Šobrīd NA Rīgas nodaļas priekšsēdētāja vietnieks. Bijis ievēlēts NA valdē.

D.Locis ir piedalījies daudzās pašvaldību un Saeimas vēlēšanās. Ievēlēts par Rīgas Vidzemes priekšpilsētas deputātu, pēc tam bijis trīs sasaukumu RD deputāts. Vadījis NA frakciju Rīgas Domē. Darbojies Izglītības, kultūras un sporta, Drošības un kārtības, kā arī Finanšu komitejā.

Motivācijas vēstījums

Piedalos šajās vēlēšanās tāpēc, ka Rīgā pēc prokremlisko spēku  zaudējuma būs jāveic daudz  darba, lai izveidotu latviešiem un visiem Latvijas patriotiem pievilcīgu pilsētu. Mana līdzšinējā un šī brīža darba un politiskā pieredze noderēs īpaši izglītības un sporta jautājumu risināšanā.

Vēlies uzzināt ko vēl mēs paveiksim Rīgā?