Top
 
 

Deputātu kandidātu saraksts


1. Einārs Cilinskis

Nacionālās apvienības un Latvijas Reģionu apvienības Rīgas domes mēra amata kandidāts

2. Edvards Smiltēns

Rīgas domes vicemēra amata kandidāts,
Politisko partiju apvienības “Latvijas Reģionu Apvienība” valdes priekšsēdētājs.

3. Ieva Siliņa

Valsts prezidenta kanceleja, Valsts prezidenta ārštata padomniece izglītības un zinātnes politikas jautājumos.

4. Edvards Ratnieks

Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Rīgas nodaļas priekšsēdētājs.
Partijas valdes loceklis.

5. Ieva Brante

Pilsoniski aktīva juriste.

6. Dainis Locis

Rīgas domes deputāts un frakcijas vadītājs.
Skolotājs.

7. Aivars Draudiņš

Latvijas Lielo pilsētu asociācija, padomnieks.
Pašvaldību eksperts.
Iepriekšējā Rīgas domes sasaukums, deputāts.

8. Edgars Štelmahers

Biedrība “Sabiedrība Centriskai Politikai”, valdes loceklis.
Latvijas komandu sporta spēļu asociācija, valdes priekšsēdētājs.
Augstskola “Turība”, konventa loceklis.

9. Ieva Holma

Nacionālās apvienības un Rīgas nodaļas valdes locekle.
Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētājas palīdze.
Iepriekšējā Rīgas domes sasaukuma deputāte.

10. Ģirts Lapiņš

Nacionālais veselības dienests, Pakalpojumu attīstības nodaļas vadītājs.
Mežciema apkaimes biedrība, valdes loceklis.

11. Edijs Pipars

Labdarības organizācijas “Palīdzēsim viens otram”, valdes priekšsēdētājs.

12. Ervīns Lasmanis

SIA “Lenta 12”, līdzīpašnieks.
Poligrāfijas serviss SIA “Zemgus LB”, valdes priekšsēdētājs.
Ķekavas novada Uzņēmēju padome, priekšsēdētājs.

13. Jurģis Klotiņš

Valsts prezidenta ārštata padomnieks vēsturiskās atmiņas un piederības jautājumos.

14. Jānis Atis Krūmiņš

Rīgas Valdorfskola, skolotājs,
Rīgas Latviešu biedrība, domnieks.

15. Valdis Gavars

Rīgas Latviešu biedrība, valdes un domes loceklis.
Torņkalna attīstības biedrība, vadītājs.

16. Elīna Treija

SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”, iekšējais auditors.
“Latvijas daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība”, projektu vadītāja.

17. Roberts Spručs

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, ārsts anesteziologs-reanimatologs.

18. Jānis Grasis

Rīgas Stradiņa universitāte, Juridiskās fakultātes prodekāns un vadošais pētnieks.
Banku augstskola, asociētais profesors.

19. Kristaps Gulbis

Latvijas Republikas Saeima, deputāta palīgs.

20. Jānis Eglīts

Latvijas Republikas Zemkopības ministrija, ministra biroja vadītājs.

21. Valdis Zaķis

Doktors, docents, skolotājs un aktīvs skrējējs

22. Ārija Martukāne

Biedrība “Profesionālo audžuģimeņu apvienība “Terēze””, vadītāja.
Triju zvaigžņu ordeņa virsniece.
Prezidenta pateicības raksts par ieguldījumu bērnu tiesību aizsardzības pilnveidošanā Latvijā.

23. Kaspars Bergmanis

Rīgas Latviešu biedrība, biedrs.
Izdevniecība “AutoInfo”, direktors.

24. Jānis Ratkevičs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, e-pārvalde.

25. Renārs Putniņš

SIA “MALUS architects”, arhitekts, būvprojektu vadītājs.

26. Marika Zeimule

Latvijas Republikas Kultūras ministrija, ministra biroja vadītāja.
Biedrība “Latgales tradicionālās kultūras centrs “Latgaļu sāta””, valdes priekšsēdētāja.

27. Ginta Vilcāne

Nacionālā apvienības “Visu Latvijai!”—”Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Rīgas nodaļas valdes locekle, Revīzijas komisijas locekle.

28. Aigars Ozoliņš

Uzņēmējs.
Vidzemes partija, valdes loceklis.

29. Ulrika Naumova

Rīgas Stila un modes tehnikums, direktore.

30. Ēriks Ezeriņš

Nacionālā apvienība, Rīgas nodaļas valdes loceklis.
VAS Latvijas gaisa satiksme, iepirkumu nodaļas vadītāja vietnieks.

31. Guntis Bērziņš

Valsts ieņēmumu dienests, riska analīze un vadība.
Politiskā partija “Reģionu alianse”, biedrs.

32. Jānis Arnis

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Rīgas nodaļas valdes loceklis.

33. Aigars Evardsons

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs, vecākais eksperts.

34. Ilmārs Geiba

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, ētikas komisijas loceklis, Rīgas nodaļas valdes loceklis.

35. Guntars Viziņš

Uzņēmējs.
Partija “Reģionu alianse”, biedrs.

36. Laila Uzule

Biedrība “Integrētā Mediācija”, biedre.
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, biedre un profesionālās izglītības komitejas dalībniece.

37. Pēteris Leiškalns

Biedrība “Latvijas darba devēju konfederācija”, sociālās drošības un sociālās aprūpes eksperts.

38. Baiba Bicēna

Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons”.
Latvijas Vājdzirdīgo atbalsta asociācija “Sadzirdi.lv”.

39. Madara Lauga

SIA “ELVA Baltic”, sadarbības un izaugsmes veicinātāja.
SIA “MasterLead”, valdes locekle un starptautiski sertificēts izaugsmes treneris.

40. Māris Kaminskis

Kokaudzētava ZS “Dzērves”, īpašnieks.
SIA “Rīgas Meži”, speciālists.
Dārzciema apkaimes biedrība, valdes priekšsēdētājs.

41. Elīna Spruksta-Nordmane

SIA “DSV Latvia”, tirdzniecības un mārketinga departamenta vadītāja.

42. Elita Dombrava

Nodarbinātības valsts aģentūra, karjeras konsultante.

43. Andris Lācis

Torņakalna attīstības biedrība, valdes loceklis.
Rīgas Latviešu biedrība, Tautsaimniecības komisijas priekšsēdētāja vietnieks.

44. Visvaldis Freidenfelds

Krišjāņa Kundziņa Cīņas sporta skola, struktūrvienības vadītājs.
Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris.

45. Modris Kempe

Rīgas Celtniecības koledža, profesionālās izglītības skolotājs.

46. Matīss Kempe

Rīgas Celtniecības koledža, profesionālās izglītības skolotājs un pasniedzējs augstskolā.

47. Kristīne Kalniņa

Latvijas Republikas Zemkopības ministrija, ministra palīdze.

48. Jānis Feldmanis

Eiropas kustības Latvijā Revīzijas komisija, loceklis.

49. Diāna Jana

Banku sektors, klientu sadarbības atbilstības eksperts.

50. Māra Bērziņa

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, PPD VPAN, vecākā eksperte.

51. Dace Upesleja

Sporta pedagogs.
Balvas “Zelta pildspalva” ieguvēja.
Sporta konsultatīvās padome, locekle.

52. Mārcis Pētersons

SIA “Rīgas Pasažieru Termināls”, jurists.

53. Airisa Šteinberga

Rīgas Tehniskā universitāte, Dr.psych., e-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātes studiju prodekāne.
Humanitārais institūts, Sociālo zinātņu katedras asociētā profesore.

54. Marija Luīze Ratniece

Nacionālās apvienības Jaunatnes organizācija, valdes locekle.
Latvijas Republikas Kultūras ministrija, ministra palīdze.

55. Anita Līce

Rīgas plānošanas reģions, juriste.

56. Andris Švalbe

Nekustamo īpašumu pārvaldnieks.

57. Harijs Petrockis-Petrovskis

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA”, pasniedzējs.

58. Jānis Jaksons

Jurists.
Biedrība “Sabiedrība Centriskai Politikai”, biedrs.

59. Ingus Gailišs

SIA “Bitmap”, valdes loceklis.

60. Imants Stradiņš

Rīgas Šaha skola, saimniecības pārzinis.

61. Jānis Leinerts

SIA “DEVONA”, veikala vadītājs.
SIA “FRESH Products Latvia”, valdes loceklis.

62. Sandis Migla

Rīgas Tehniskās universitāte, Senāta loceklis.
Latvijas Studentu apvienība, domes loceklis.

63. Ivars Auziņš

Aktieris.
SIA “Transhemp”, valdes loceklis.

Vēlies uzzināt ko vēl mēs paveiksim Rīgā?